JCI Vilnius

Apie Mus

Junior Chamber International (JCI) - žinoma kaip „The Jaycees" - tai trečia didžiausia visuomeninė organizacija pasaulyje. Ją sudaro daugiau nei 200 000 narių, kurių amžius 18-40 metų, virš milijono buvusių narių, daugiau kaip 110 šalių. JCI vienija įvairių sričių profesionalus, įsijungusius į 6000 vietinių JCI organizacijų (LOM). JCI buvo įkurta prieš daugiau nei 80 metų, ir virš 2 milijonų žmonių yra buvę jos nariais. Tai organizacija siekianti ugdyti jaunus visuomenės bei verslo lyderius ir skatinti teigiamus pasaulio bendruomenės pokyčius. Per savo 60 - ties metų istoriją JCI yra išugdžiusi tokius pasaulio lyderius, kaip Kofi Ananą, Georgą Bushą - vyresnįjį, Jague'ą Chiraque'ą, Billą Clintoną, Fransua Miterandą bei kitus.


JCI Vilnius - JCI Lietuva regioninė narė, kuri priklauso tarptautiniam JCI (Junior Chamber International) - Tarptautiniai Jaunimo rūmai - tinklui, vienijančiam daugiau nei 200 000 aktyvių, dinamiškų, 18 - 40 m. amžiaus narių.


JCI Vilnius - tai vienas iš seniausiai įkurtų JCI federacijos skyrių Lietuvoje. 1995 m. JCI Vilnius buvo įkurtas Vilniaus Jaunimo Rūmų vardu. Nuo to laiko ši organizacija aktyviai veikia Lietuvos bei tarptautiniu mastu.


Mūsų misija: suteikti jauniems žmonės tobulėjimo galimybes, būtinas teigiamiems pokyčiams kurti.


Mūsų vizija: būti pagrindine tarptautine jaunų aktyvių žmonių organizacija.

 

Uždaviniai:

  • Remti JCI Vilnius narių individualų ruošimąsi profesinei ir socialinei veiklai;
  • Kurti, organizuoti, dalyvauti, vykdyti verslo, socialinio ir kitas mokymo programas, kurių tikslas teikti nariams trūkstamas žinias bei įgūdžius.
  • Naudojant JCI Lietuva patirtį ir ryšius, dalyvauti sprendžiant Lietuvos mokslines, technines, ekonomines, verslo, socialines, ekologines ir kitas problemas.
  • Padėti Lietuvos jauniems žmonėms bendradarbiauti, užmegzti ir palaikyti visokeriopus tarpusavio bei tarptautinius ryšius.
  • Organizuoti seminarus, paskaitas, diskusijas nariams ir visuomenei aktualiais klausimais, taip pat labdaros renginius.

 

Veiklos sritys:

  • Individualaus vystymo sritis - mokymosi galimybės asmenybės ugdymui;
  • Visuomenės vystymo sritis - galimybės tobulinti socialinę atsakomybę;
  • Verslo vystymo sritis - galimybės ugdyti verslo patirtį ir tinklą;
  • Tarptautinė vystymo sritis - galimybės tobulinti visuotinį sąmoningumą.

 

Mes esame pasiryžę šiuos lygius vystyti ir ugdyti tiek asmeniniu, šalies,  tiek ir tarptautiniu mastu.

 

Kurdama vietinius, šalies ir tarptautinius tinklus JCI Vilnius naudojasi daug pasiekusių JCI narių patirtimi ir pagalba. Atstovaudama nesuskaičiuojamai daugybei profesijų, JCI kuria kūrybiškus ir drąsius lyderius, kurie mezga naujas bičiulystes bei kuria naujus tinklus.


JCI Vilnius nariai susitinka vietiniuose, šalies ir tarptautiniuose renginiuose pasidalinti idėjomis ir pažangia praktika; mokosi iš dinamiškų pranešėjų ir konsultantų įdomiuose, interaktyviuose seminaruse; tobulina įgūdžius veikdami, dalyvaudami veiklose, naudingose visuomenei ir jiems patiems.


Norite susipažinti su JCI daugiau?

 

JCI Vilnius
Karščiausios naujienos
Startavo projektas "JCI Veiklos Erdvės"

"JCI Veiklos Erdvės"- tai ne pelno siekiančios organizacijos JCI Kaunas vykdomas projektas, kurio tikslas - padėti Lietuvos įmonėms ir jaunimui mažiausiomis pastangomis ir kaštais surasti vienas kitą bei prisidėti prie jų karjeros ir verslo sėkmės.


Gurmaniškas vakaras: Spalvingoji Meksika

Pirmasis sezono gurmaniškas vakaras įvyko rugsėjo 17 d. restorane „Tres Mexicanos“. Kaip sufleruoja vietos pavadinimas – vakaro tema Meksika, su kuria mes susipažinome ragaudami tradicinius patiekalus, klausydami istorijų apie maistą, jo gaminimą; šalį, jos geografiją, istoriją, kultūrą.


Registruokis į JCI Nacionalinę konferenciją ir praplėsk pažinčių ratą trigubai!

JCI Lietuva Nacionalė konferencija 2013


President Day pirmą kart vyko Vilniuje [foto]

Šaltą vasario dieną, JCI Vilniaus nariai pakvietė visus JCI vietinių skyrių prezidentus ir narius į pirmą kartą Vilniue vykusią bendrą JCI Prezidentų inauguraciją.

Rekomenduojame