JCI Vilnius

Naujienos

CYEA - 2012 Jauno kūrybingo verslininko apdovanojimai

2012-03-23 00:00:00

 

 

 

 

 

 

 

JAUNO KŪRYBIŠKO VERSLININKO APDOVANOJIMAI

 

 

     Jeigu Jūs esate pradėjęs naują verslą, paremtą inovatyviais, kūrybiškais ir socialiai atsakingais sprendimais arba kūrybiškai sprendžiate jau egzistuojančio verslo problemas bei  esate ne vyresnis nei 40 metų, tai šis konkursas - kaip tik Jums!

     Kviečiame Jus dalyvauti kasmetiniuose pasauliniuose Jaunų kūrybingų verslininkų apdovanojimų rinkimuose ( angl. "Creative Young Entrepreneur Award " - toliau CYEA). Nuo 2006-ųjų metų šiuos rinkimus organizuoja JCI          (angl. "Junior Chamber International") - trečia pagal dydį visuomeninė organizacija pasaulyje, vienijanti virš 200 000 aktyvių bendruomenės ir verslo narių, iš daugiau nei 110 šalių.

Trys geriausi jauni verslininkai bus išrinkti Lietuvos CYEA laimėtojais ir  apdovanoti 2012 m. birželio 16 d. Vilniuje. Jie taip pat dalyvaus ir  tarptautinėje CYEA su galimybe laimėti kelialapį į JCI Pasaulio kongresą vyksiantį Taipei, Taivane.

Svarbu paminėti, kad CYEA apdovanojimą yra laimėję patriotas Marius Jovaiša iš „Neregėtos Lietuvos", kavos entuziastas Nidas Kiuberis iš „Coffee Inn", mobiliųjų technologijų pasaulį drebinantis Ilja Laurs iš „GetJar". Praeitais metais I-ąją vietą laimėjo Milda Mitkutė iš mainų portalo „Manodrabuziai.lt" („Miju projects"), II-osios vietos nugalėtoja tapo Dovilė Mačiulytė iš labdaros krautuvės „Not a Shop", III-osios - Vaidotas Lašas, elektrinių motociklų atstovas Lietuvoje („Electrify").

Konkursas atviras visiems jauniems verslininkams nuo 18 iki 40 metų. Nominavimo procesas yra labai paprastas ir bet kas gali nominuoti verslininką tai gali būti draugas, kolega, pavaldinys, mama ar gyvenimo partneris, net ir pats verslininkas raginamas nominuoti save. 

Maloniai laukiame Jūsų užpildytos CYEA kandidato anketos iki 2012 m. Balandžio 23 d. Daugiau informacijos rasti svetainėje: www.talent.lt

                          REGISTRUOK NOMINANTĄ

 

Pagarbiai,

JCI Vilnius CYEA komanda


www.talent.lt

www.jcivilnius.lt

www.facebook.com/JCI.CYEA

http://twitter.com/CYEA_Lithuania

Atgal

JCI Vilnius
Karščiausios naujienos
Startavo projektas "JCI Veiklos Erdvės"

"JCI Veiklos Erdvės"- tai ne pelno siekiančios organizacijos JCI Kaunas vykdomas projektas, kurio tikslas - padėti Lietuvos įmonėms ir jaunimui mažiausiomis pastangomis ir kaštais surasti vienas kitą bei prisidėti prie jų karjeros ir verslo sėkmės.


Gurmaniškas vakaras: Spalvingoji Meksika

Pirmasis sezono gurmaniškas vakaras įvyko rugsėjo 17 d. restorane „Tres Mexicanos“. Kaip sufleruoja vietos pavadinimas – vakaro tema Meksika, su kuria mes susipažinome ragaudami tradicinius patiekalus, klausydami istorijų apie maistą, jo gaminimą; šalį, jos geografiją, istoriją, kultūrą.


Registruokis į JCI Nacionalinę konferenciją ir praplėsk pažinčių ratą trigubai!

JCI Lietuva Nacionalė konferencija 2013


President Day pirmą kart vyko Vilniuje [foto]

Šaltą vasario dieną, JCI Vilniaus nariai pakvietė visus JCI vietinių skyrių prezidentus ir narius į pirmą kartą Vilniue vykusią bendrą JCI Prezidentų inauguraciją.

Rekomenduojame