JCI Vilnius

Naujienos

Įvyko pirmasis JCI Vilnius Verslumo ir kontaktų vakaras

2010-02-26 00:00:00

Vasario 25 dieną ISM universitete Vilniuje įvyko JCI Vilnius Verslumo ir kontaktų vakaras. Tai pirmasis tokio tipo organizacijos renginys.


Renginio pirmojoje dalyje Dr. Audrius Dzikevičius vedė seminarą „Investavimo mitai ir sprendimai rytdienai“. Jo metu dalyviai susipažino su naujausiomis investavimo tendencijomis ir sunkumais.


Apie efektyvų organizacijų valdymą nestandartinį seminarą „Paslapčių raktai“ prieblandoje skaitė verslo konsultantas, verslo knygų leidėjas Darius Radkevičius. Taip pat pristatė ir savo naujausią knygą „Dievas, kvantinė fizika, organizacijos struktūra ir vadovavimo stilius“.


Renginio antrojoje dalyje dalyviai turėjo puikią progą užmegzti naudingus kontaktus verslui ir praleisti laiką šaunioje kompanijoje!


Pirmasis JCI Vilnius Verslumo ir kontaktų vakaras pavyko puikiai. Susilaukta dalyvio susidomėjimo ir renginiu, ir pačia JCI Vilnius organizacija.

Atgal

JCI Vilnius
Karščiausios naujienos
Startavo projektas "JCI Veiklos Erdvės"

"JCI Veiklos Erdvės"- tai ne pelno siekiančios organizacijos JCI Kaunas vykdomas projektas, kurio tikslas - padėti Lietuvos įmonėms ir jaunimui mažiausiomis pastangomis ir kaštais surasti vienas kitą bei prisidėti prie jų karjeros ir verslo sėkmės.


Gurmaniškas vakaras: Spalvingoji Meksika

Pirmasis sezono gurmaniškas vakaras įvyko rugsėjo 17 d. restorane „Tres Mexicanos“. Kaip sufleruoja vietos pavadinimas – vakaro tema Meksika, su kuria mes susipažinome ragaudami tradicinius patiekalus, klausydami istorijų apie maistą, jo gaminimą; šalį, jos geografiją, istoriją, kultūrą.


Registruokis į JCI Nacionalinę konferenciją ir praplėsk pažinčių ratą trigubai!

JCI Lietuva Nacionalė konferencija 2013


President Day pirmą kart vyko Vilniuje [foto]

Šaltą vasario dieną, JCI Vilniaus nariai pakvietė visus JCI vietinių skyrių prezidentus ir narius į pirmą kartą Vilniue vykusią bendrą JCI Prezidentų inauguraciją.

Rekomenduojame