JCI Vilnius

Naujienos

Jauno kūrybiško verslininko apdovanojimai

2012-06-01 00:00:00

Ką galėtum padaryt dėl tave įkvepiančios asmenybes daikto?


Gal tai bus žymaus menininko darbas ar IT specialisto įkvėpimo simbolis, o gal pačios prezidentes/o darbo priemonė? Išbandyk save „Kūrybiškumo aukcione“! Po kurio laukia Pecha Kucha pranešimai. Nežinai kas tai? Tai beveik 7 minutes nerealių idėjų, staigmenų, kažkieno atrastų paslapčių srautas, kuris tikrai nuteiks kūrybiškam „Tebūnie nakties“ vakarui.


Ar žinai, kad Lietuvoje yra veržlių, nebijančių išsiskirti ir gebančių gyventi kitaip verslininkų? Ne? Mes juos suradome, komisija įvertino, o geriausi bus apdovanoti. Parodyk, kad nesi abejingas ir palaikai Lietuvos talentingus verslininkus!


Kviečiame tave atvykti į „Jauno kūrybiško verslininko apdovanojimų“ šventę birželio 16 d. (šeštadienis), 18.00 val., Sensus terasoje (Totorių g. 13, Vilnius).


Pirmieji sužinokite kas yra tie, kurie savo darbais keičia rytojų. Tikime, kad mūsų visų didelis dėmesys paskatins verslininkus ir toliau siekti būti geriausiais.


Registracija Facebooke

Atgal

JCI Vilnius
Karščiausios naujienos
Startavo projektas "JCI Veiklos Erdvės"

"JCI Veiklos Erdvės"- tai ne pelno siekiančios organizacijos JCI Kaunas vykdomas projektas, kurio tikslas - padėti Lietuvos įmonėms ir jaunimui mažiausiomis pastangomis ir kaštais surasti vienas kitą bei prisidėti prie jų karjeros ir verslo sėkmės.


Gurmaniškas vakaras: Spalvingoji Meksika

Pirmasis sezono gurmaniškas vakaras įvyko rugsėjo 17 d. restorane „Tres Mexicanos“. Kaip sufleruoja vietos pavadinimas – vakaro tema Meksika, su kuria mes susipažinome ragaudami tradicinius patiekalus, klausydami istorijų apie maistą, jo gaminimą; šalį, jos geografiją, istoriją, kultūrą.


Registruokis į JCI Nacionalinę konferenciją ir praplėsk pažinčių ratą trigubai!

JCI Lietuva Nacionalė konferencija 2013


President Day pirmą kart vyko Vilniuje [foto]

Šaltą vasario dieną, JCI Vilniaus nariai pakvietė visus JCI vietinių skyrių prezidentus ir narius į pirmą kartą Vilniue vykusią bendrą JCI Prezidentų inauguraciją.

Rekomenduojame