JCI Vilnius

Naujienos

JCI Vilnius Prezidentės 2010 Inauguracijos šventė - tradicijos gyvos

2010-02-28 00:00:00

Vasario 27 - JCI Vilnius Prezidentės inauguracijos diena - svarbi ir įsimintina ne tik 2010 metams šį postą užėmusiai prezidentei Linai Simonavičiūtei, bet ir visai mūsų komandai bei draugams.


Tradiciškai tokia proga kiekvienais metais renkamės bažnyčioje, kad iškilmingoje aplinkoje taptume naujai išrinkto prezidento inaugravimo ir regalijos perdavimo liudininkais.


Nuo 1995 metų vis naujais JCI Vilnius prezidentų vardais pasipildanti paauksuota organizacijos grandinė vasario 27d. Šv Archangelo Mykolo bažnyčioje iš senatorių rankų buvo perduota 2010 metų prezidentei, sugiedotas organizacijos himnas.


Tą dieną taip pat turėjome galimybę pasigrožėti bažnyčioje eksponuojamomis vertybėmis, trumpai išgirsti jų istorijas,  kun. Arūnas Peškaitis kvietė pasigilinti i etiką versle. Vakare jaukioje restorano „Bastėja" aplinkoje mūsų laukė nuostabi vakarienė bei JCI Vilnius narys Justas Jaskonis suorganizavo įvairių rungčių kupiną komandinį žaidimą „Šlovės alėja". Šokome, vaidinome, grojome, įgarsinome filmus, sakėme tostus, bendravome ir juokėmės!


Ačiū visiems už dalyvavimą, organizavimą, šiltus sveikinimus.

Atgal

JCI Vilnius
Karščiausios naujienos
Startavo projektas "JCI Veiklos Erdvės"

"JCI Veiklos Erdvės"- tai ne pelno siekiančios organizacijos JCI Kaunas vykdomas projektas, kurio tikslas - padėti Lietuvos įmonėms ir jaunimui mažiausiomis pastangomis ir kaštais surasti vienas kitą bei prisidėti prie jų karjeros ir verslo sėkmės.


Gurmaniškas vakaras: Spalvingoji Meksika

Pirmasis sezono gurmaniškas vakaras įvyko rugsėjo 17 d. restorane „Tres Mexicanos“. Kaip sufleruoja vietos pavadinimas – vakaro tema Meksika, su kuria mes susipažinome ragaudami tradicinius patiekalus, klausydami istorijų apie maistą, jo gaminimą; šalį, jos geografiją, istoriją, kultūrą.


Registruokis į JCI Nacionalinę konferenciją ir praplėsk pažinčių ratą trigubai!

JCI Lietuva Nacionalė konferencija 2013


President Day pirmą kart vyko Vilniuje [foto]

Šaltą vasario dieną, JCI Vilniaus nariai pakvietė visus JCI vietinių skyrių prezidentus ir narius į pirmą kartą Vilniue vykusią bendrą JCI Prezidentų inauguraciją.

Rekomenduojame