JCI Vilnius

Naujienos

Panevėžyje siautė tarptautinis JCI viesulas!

2012-03-12 00:00:00

Panevėžyje siautė tarptautinis JCI viesulas!

 

            Praėjusį savaitgalį vienuolikos valstybių JCI nariai ir svečiai buvo susirinkę Panevėžyje. Praūžusi JCI Baltijos Konferencija su iššūkiu "Train your body and soul" nepaliko abejingų. Jau ankstų penktadienio rytą JCI Panevėžys su JCI viceprezidentu Europai Robbert van Waart davė interviu televizijai, lankėsi Panevėžio miesto savivaldybėje, dalyvavo spaudos konferencijoje. Po gražios ir produktyvios įžangos į konferenciją prasidėjo ilgai planuota ir laukta penktadienio vakaro programa. Jau po truputį tradicija tampantis JCI krepšinio čempionatas subūrė konferencijos dalyvius į Panevėžio kolegijos sporto salę bendram tikslui - smagiam krepšinio žaidimui. Po įkvepiančių žaidynių veiksmas persikėlė į Atvykimo vakarėlį - sportiniai kostiumai, smagios rungtys, šokiai, fotografijų konkursas, sportinio inventoriaus kampelis, apdovanojimai, gera nuotaiką - taip buvo sutikti JCI nariai ir svečiai Panevėžyje

            Sekanti diena, šeštadienis, buvo skirta mokymams - pasaulinio garso treineris Lars Hajslund, Lietuvoje itin vertinamas ISM universiteto lektorius Arvydas Būta su plastiškąją šokio specialiste Rasa Urbonavičiene, pripažinimo Estijoje sulaukusi Marju Raadik-Kantsik - tai žmonės visą dieną lavinę JCI Baltijos konferencija 2012" dalyvių kūnus ir sielas. Mokymų dieną vainikavo iškilmingasis, žaliasis GALA vakaras, kupinas gerų emocijų, šokių, naujų pažinčių, kontaktų. Linksmybės tęsėsi iki paryčių, tad sekmadienį patys stipriausieji dar turėjo galimybę sudalyvauti įdomiuose ir naudinguose „JCI Networking" mokymuose arba pažaisti boulingą bičiulių draugijoje.

            Konferencijos nuotaiką puikiai atspindi JCI Lietuva prezidentės Justinos Vasilevičiūtės padėka JCI Panevėžys organizacinei grupei:

            „Noriu labai garsiai padėkoti JCI Panevėžiui už puikią Baltijos konferenciją! Ačiū!!! Už nuotaikingą susipažinimo vakarą, įspūdingą mokymų programą, produktyvų treinerių forumą, specialų susitikimą vietinių skyrių prezidentams, senatorių programą, iškilmingą Gala vakarą, kurio metu atnaujintas JCI Baltijos šalių susitarimas tarp Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Galimybę JCI nariams iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Švedijos, Norvegijos, Danijos, Vokietijos, Belgijos, Jungtinės karalystės ir Olandijos susipažinti, pabendrauti, pasikeisti idėjomis ir pabūti kartu".

 

Atgal

JCI Vilnius
Karščiausios naujienos
Startavo projektas "JCI Veiklos Erdvės"

"JCI Veiklos Erdvės"- tai ne pelno siekiančios organizacijos JCI Kaunas vykdomas projektas, kurio tikslas - padėti Lietuvos įmonėms ir jaunimui mažiausiomis pastangomis ir kaštais surasti vienas kitą bei prisidėti prie jų karjeros ir verslo sėkmės.


Gurmaniškas vakaras: Spalvingoji Meksika

Pirmasis sezono gurmaniškas vakaras įvyko rugsėjo 17 d. restorane „Tres Mexicanos“. Kaip sufleruoja vietos pavadinimas – vakaro tema Meksika, su kuria mes susipažinome ragaudami tradicinius patiekalus, klausydami istorijų apie maistą, jo gaminimą; šalį, jos geografiją, istoriją, kultūrą.


Registruokis į JCI Nacionalinę konferenciją ir praplėsk pažinčių ratą trigubai!

JCI Lietuva Nacionalė konferencija 2013


President Day pirmą kart vyko Vilniuje [foto]

Šaltą vasario dieną, JCI Vilniaus nariai pakvietė visus JCI vietinių skyrių prezidentus ir narius į pirmą kartą Vilniue vykusią bendrą JCI Prezidentų inauguraciją.

Rekomenduojame