JCI Vilnius

Naujienos

Vilnius - Minskas: vizitas viršijęs lūkesčius

Žvarbų vasario pirmąjį šeštadienį JCI Vilnius komanda drąsiai kirto Lietuvos – Baltarusijos sieną ir už kelių valandų jau skriejo Minsko gatvėmis paskui Viceprezidentę marketingui ir plėtrai Gintarę. Žiemos šalčių nepabūgę, pilni iniciatyvos ir „karštų“ idėjų susitikti su lietuvių delegacija atvyko daugiau nei 10 JCI Minskas narių ir verslo atstovų.

 

Oficialaus susitikimo metu buvo artimiau susipažinta su organizacijų veikla ir strateginiais planais, identifikuotos bendradarbiavimo galimybės ir lūkesčiai, pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp JCI Vilnius ir JCI Minskas, nutarta dėl jau artimiausiu bendrų projektų ir susitikimų, diskutuota apie verslo specifiką Baltarusijoje, rinkos tendencijas ir ateities perspektyvas.

 

JCI Vilnius kartu su JCI Minskas komandą surengė tradicinį slidinėjimo turnyrą viename iš didžiausių žiemos pramogų centrų „Lagoisk“, 35 km nuo Minsko.Vakare teko puiki proga išvysti Baltarusijos sostinę, pasidabinusią vakariniu makiažu, – naktinis gyvenimas čia spalvingas, prabangus ir šviečiantis iš tolo kazino šviesomis...

 

Įkvėpti 2010 m. šūkio „Let us be the Change“ JCI Vilnius jau derina bendrų projektų su JCI Minskas gaires ir tiki, kad šį gražų miestą bus dar proga aplankyti ne vieną kartą.

 

Kas laukia toliau? Baltijos šalys, Rusija, Lenkija, Ukraina? Laukite žinių artimiausiu metu.

 

PS. Ačiū Gintarei už suorganizuotą susitikimą su partneriais ir atskleistą Minsko grožį.

Atgal

JCI Vilnius
Karščiausios naujienos
Startavo projektas "JCI Veiklos Erdvės"

"JCI Veiklos Erdvės"- tai ne pelno siekiančios organizacijos JCI Kaunas vykdomas projektas, kurio tikslas - padėti Lietuvos įmonėms ir jaunimui mažiausiomis pastangomis ir kaštais surasti vienas kitą bei prisidėti prie jų karjeros ir verslo sėkmės.


Gurmaniškas vakaras: Spalvingoji Meksika

Pirmasis sezono gurmaniškas vakaras įvyko rugsėjo 17 d. restorane „Tres Mexicanos“. Kaip sufleruoja vietos pavadinimas – vakaro tema Meksika, su kuria mes susipažinome ragaudami tradicinius patiekalus, klausydami istorijų apie maistą, jo gaminimą; šalį, jos geografiją, istoriją, kultūrą.


Registruokis į JCI Nacionalinę konferenciją ir praplėsk pažinčių ratą trigubai!

JCI Lietuva Nacionalė konferencija 2013


President Day pirmą kart vyko Vilniuje [foto]

Šaltą vasario dieną, JCI Vilniaus nariai pakvietė visus JCI vietinių skyrių prezidentus ir narius į pirmą kartą Vilniue vykusią bendrą JCI Prezidentų inauguraciją.

Rekomenduojame