JCI Vilnius

ProjektaiJCI Vilnius Gurmaniškai
blankGurmaniški vakarai yra neatsiejami kultūringo bendravimo, skoningo bei intelektualaus laiko praleidimo atributiai. JCI Vilnius Gurmaniškai - tai vakarų ciklas, kurių metu JCI Vilnius nariai bei svečiai vaišinasi specialiai tam vakarui ruoštais restorano virtuvės šefo patiekalais, kurių nėra įprastame meniu. Kiekvienas gurmaniškas vakaras skirtas skirtingos šalies virtuvės bei kultūros pristatymui, diskusijai aktualia vakaro tema. JCI Vilnius gurmaniški vakarai patiks visiems, norintiems paragauti ypatingų patiekalų bei gėrimų, pabūti kultūringoje aplinkoje susipažinti ir padiskutuoti su naujais žmonėmis.

Mokymai
blankJCI Vilnius siekia, kad mokymai padėtų organizacijos nariams įgyti naujų įgūdžių bei praktinių žinių įgyvendinant asmeninius ir strateginius JCI Vilnius tikslus. Pagal JCI Vilnius narių bei aplinkos poreikius profesionalūs Lietuvos ir užsienio lektoriai veda seminarus bei pratybas, nariai turi galimybę dalintis savo žiniomis bei patirtimi vesdami savo mokymus savarankiškai. Norime pažinti įvairias gyvenimo sritis, išmokti jausti tai, kas yra vertinama, žinoti tiek, kad savo srityje galėtume būti specialistais, o gyvenime išsilavinusiais eruditais.

Žygis "Back to Nature"
blank Puiki proga trumpam pamiršti civilizacijos malonumus ir prisiminti kaip atrodo Nidos kopos, alsuoja jūra ir ošia pušynai. Jei svajojate praleisti atostogas besimėgaujant įsimintinu kopų žavesiu leidžiantis saulei, jei svajojate paklausyti kaip ošia pušynai, jei norite aplankyti senovės kultūrą - šis žygis skirtas specialiai Jums.
Kasmetinis projektas „BACK TO NATURE“, išsiskiriantis savo unikalumu, šiemet mums vėl padovanos naujų įspūdžių, iššūkių ne tik sausumoje, bet ir jūroje! Norintiems pamatyti Kuršių Nerija iš jūros pusės, praskaidrinti mintis maloniu brizu ar sužinoti laivybos pagrindus, yra galimybė išmėginti savo jėgas ir įgūdžius plaukiant jachta.

Nacionaliniai projektai

Dovanokime
DovanokimeDovanokime - JCI Klaipėda nuo 2009 metų vykdomas projektas. Juo siekiama didinti žmonių socialinį supratingumą dalinantis drabužiais ir avalyne su žmonėmis, kuriems to reikia. Akcija vyksta Klaipėdoje, Kaune, Vilniuje ir Šiauliuose.

Išmok svajoti
blankIšmok svajoti - 2009 metais JCI Kaunas pradėtas projektas. Dviejų vaikų globos namų -Jiezno ir Pagėgių auklėtiniai padedami profesionalių dailininkių mokosi įvairių dailės technikų - piešimo ant porceliano, šilko, dekupažo ir pan. Vaikams gera atsipalaiduoti - jie nustebę, ką pavyksta padaryti su jiems dar nebandytomis dailės priemonėmis.

Žaliasis projektas
blankŽaliasis projektas - 2010 metų JCI Sostinė projektas, kuriuo siekiama šviesti Lietuvos visuomenę klimato kaitos ir ekologijos temomis, skatinti Lietuvos visuomenės narius imtis aktyvių veiksmų klimato kaitos ir ekologijos problemoms spręsti.

Matyk svajonę
blankMatyk svajonę - nuo 2009 metų JCI Sostinė ir JCI Wonderful Copenhagen įgyvendinamas projektas skirtas neregiams ir silpnaregiams paaugliams.

Spalvotas gyvenimas
blankSpalvotas gyvenimas - 5-ti metai, didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Tikslas: gražinti parkų, vaikų žaidimo aikštelių ir kt. visuomeninių vietų aplinką drauge su vietinių bendruomenių.

Pasilik Lietuvoje
blankPasilik Lietuvoje - JCI Euopos ir JCI Pasaulio kongresuose pripažintas geriausiu ryšių su visuomene projektu Europoje 2007 metais.
2007 metais "Pasilik Lietuvoje" tikslas- skatinti jaunus žmones kurti savo ateitį Lietuvoje. 
Projekto globėjas J.E. LR Prezidentas Valdas Adamkus. Projekto vadovas - Chris Nichol

Tarptautiniai projektai

Nothing But Nets
blankNothing But Nets - tarptautinė akcija, kurios tikslas,- didinti žinomumą apie maliarijos keliamą grėsmę ir rinkti pinigus tam, kad būtų išgelbėti Afrikos vaikai, mirštantys nuo šios ligos.

JCI E-world
blankJCI E-world - narių vidinis socialinis tinklas, kuriame galite rasti kolegas, sutiktus įvairiuose JCI tarptautiniuose renginiuose, ieškoti įvairios JCI informacijos, klausti, dalintis, mokytis, susirasti verslo partnerių, prisijungti prie tarptautinio projekto arba tiesiog sužinoti kažką nauja. JCI eWorld - ryšys, kuris sieja su JCI, nes tai tarptautinė organizacija, veikianti 110 pasaulio šalių. Jūs galėsite prisiregisruoti, kai gausite patvirtinimą, kad esate priimtas į JCI narius.

JCI Vilnius
Karščiausios naujienos
Startavo projektas "JCI Veiklos Erdvės"

"JCI Veiklos Erdvės"- tai ne pelno siekiančios organizacijos JCI Kaunas vykdomas projektas, kurio tikslas - padėti Lietuvos įmonėms ir jaunimui mažiausiomis pastangomis ir kaštais surasti vienas kitą bei prisidėti prie jų karjeros ir verslo sėkmės.


Gurmaniškas vakaras: Spalvingoji Meksika

Pirmasis sezono gurmaniškas vakaras įvyko rugsėjo 17 d. restorane „Tres Mexicanos“. Kaip sufleruoja vietos pavadinimas – vakaro tema Meksika, su kuria mes susipažinome ragaudami tradicinius patiekalus, klausydami istorijų apie maistą, jo gaminimą; šalį, jos geografiją, istoriją, kultūrą.


Registruokis į JCI Nacionalinę konferenciją ir praplėsk pažinčių ratą trigubai!

JCI Lietuva Nacionalė konferencija 2013


President Day pirmą kart vyko Vilniuje [foto]

Šaltą vasario dieną, JCI Vilniaus nariai pakvietė visus JCI vietinių skyrių prezidentus ir narius į pirmą kartą Vilniue vykusią bendrą JCI Prezidentų inauguraciją.

Rekomenduojame